חדר האמבטיה שלך זקוק לשיפוץ או רענון?

בין אם מדובר בבניית חדר רחצה חדש או חידוש חדר אמבטיה ישן - אנו נעשה זאת באופן המקצועי ביותר

אנו יודעים שהזמן חשוב לכם ומתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שיקבע

וגם..

לספק אחריות מלאה!

אז בקיצור.. הצוות שלנו מחכה לפנייה שלכם 

-

צרו קשר עוד היום.

 

טיפים חשובים לקראת שיפוץ או חידוש חדר הרחצה

אין ספק כי שיפוץ חדר אמבטיה הינו עסק למקצוענים. תשתיות האינסטלציה הרבות שמאפיינות את החדרים הללו הן כר פורה לטעויות פוטנציאליות שתיקונם עלול לעלות כסף וזמן רב. כיוון וטעות קטנה בשיפוץ חדרי האמבטיה עלולה להסתיים במפח נפש גדול אנו ממליצים לכם לנקוט במספר פעולות בכדי להבטיח שאצלכם השיפוץ יתקתק ויתרחש בצורה מיטבית לשביעות רצונכם.

בחרו בעל מקצוע מומלץ

זוהי העצה החשובה ביותר. קבלן שיפוצים מומלץ הוא המפתח להצלחת הפרוייקט כולו. הניסיון והכרת דרישות השוק הופכים קבלנים מומלצים למאסטרים בתחומם. כיום פשלות של בעלי מקצוע חובבנים לצערנו נפוצות ועלולות לנוע משימוש בחומרי איטום לא איכותיים דבר אשר יכול לגרום לנזקים , התפוררויות ודליפות לאורך זמן - ועד יצירת שיפוע לא מדויק בריצוף ולתסכל אותנו בכל פעם שאנו שוטפים את הרצפה ו"נלחמים" במים.

בדקו אחר ניסיון רלוונטי

על ניסיון רלוונטי של הקבלן המבצע שלכם ניתן לברר היום בקלות גדולה מאי פעם על ידי חיפוש וקריאה של המלצות גולשים ולקוחות עבר. באמצעות פלטורמות כגון פייסבוק וגוגל ניתן לקבל רושם רוחבי על הקבלן ועל אחוזי ההמלצות שלו. הקליקו כאן וקראו ביקורות והמלצות של לקוחות בעבר ובהווה.

"עסקים עושים עם אנשים"

לכולנו יצא בעבר לרכוש שירות או מוצר ולהתאכזב. זו הסיבה שעלינו לוודא כי קבלן הבנייה שעומד מולנו הוא איש ישר והגון. לצערינו מעבר לביקורות המתפרסמות מעת לעת ברשת אין דרך בדוקה ומוכחת לוודא נקודה זו ולכן אנו ממליצים לכם להיות קשובים לאינטואיציות שלכם וכמובן לשוחח עם קבלן השיפוצים על הכל (נושאי אחריות וכדומה) בכדי לסגור את כל הפינות ולא להשאיר "חורים"

בואו ממוקדים אך פתוחים לרעיונות

העצה הזו נכונה לתחומים רבים אך לתחום שיפוצי האמבטיה בפרט. כדאי תמיד לבוא ממוקדי מטרה ולהתקשר אל הקבלן כאשר יש לכם בראש "תמונה" של איך השיפוץ אמור להיראות וכל זאת בכדי להקל על הקבלן אך גם כדי להראות לו שאנו יודעים מה אנו רוצים ולהימנע ממקרים בהם הקבלן דוחף לנו הצעות רבות ומגוונות על מנת להגדיל את נפח העבודה שלו. יחד עם זאת עלינו להיות קשובים לבעל המקצוע ולשמוע מהניסיון שלו על חלופות או רעיונות נוספים. אין סתירה בין שני הדברים שאמרנו כאן אלא יש איזון שאתם צריכים למצוא. איזון בריא בין מיקוד לפתיחות.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע בעלי וותק ויושרה מהשורה הראשונה.

N&A בנייה ושיפוצים

שירות. אמינות. אחריות.

לקבלת הצעת מחיר או שיחת יעוץ

arrow&v

קבלן בנייה ב

  • קבלן שיפוצים בטוויטר
  • קבלן שיפוצים לינקדאין
  • קבלן שיפוצים פינטרסט
  • קבלן שיפוצים יוטיוב
  • קבלן שיפוצים אינסטגרם
  • קבלן שיפוצים פייסבוק

כל הזכויות שמורות 2020

נבנה וקודם עם המון אהבה ע"י

YGG Digital sulotions