top of page

קבלן בנייה ושיפוצים בבני ברק

כל המידע, הפרטים, הטיפים ודרכי יצירת הקשר עם קבלני בנייה ושיפוצים בבני ברק

השארת פרטים
הודעת ווצאפ
התקשרו עכשיו

המשפחה התרחבה ואתם רוצים להרחיב את הבית? מחפשים חברת בנייה מומלצת שתבצע עבורכם עבודת איכות בסטנדרט מוביל ובמחיר הוגן? הגעתם למקום הנכון. אנו ב N&A בנייה ושיפוצים מבצעים את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים בצורה איכותית ובהתאם לתקנים המובילים בעולם על ידי אנ"ש תוך עמידה בלוחות זמנים באדיבות ובאמינות.

חוות דעת

יאשה מצקין

"ראש צוות שליווה (נתי) היה אדיב ומקצוען. מיד ביצירת הקשר הראשוני הרגשתי שאני בידיים טובות, החברה קבעה לי פגישה עם אדריכלית רצינית (על חשבונם) והשיפוץ ארך בסך הכל שבועיים (על אף שהיה מורכב מאד).
אני ממליץ מאד לכל מי שקורא את התגובה ומודה לחבר'ה המקצוענים (וההוגנים) הללו."

לפני שניגשים לקבלן בבני ברק

ישנם כמה דברים שמומלץ לברר ולבדוק לפני שבכלל ניגשים לשיפוץ או לפרויקט בנייה כזה או אחר ואפילו לפני שבודקים קבלן בבני ברק השוואת מחירים. בראש ובראשונה כדאי לשבת עם עצמינו ולנסח בצורה ברורה את המטרות שאנו מעוניינים להגשים בעבודה. בסופו של דבר כל קבלן חותר ל"הגדלת" העבודה ולהוספת תוספות כאלה ואחרות שבסופו של דבר לעיתים אינם משרתות אותנו ובדיעבד אנו מגלים ששילמנו הון על דברים שאין לנו בהם כל כך צורך ולכן עדיף שכשנגיע לקבלן נדע לומר לו בצורה ברורה בדיוק מה הם הדברים שאנו מעוניינים לעשות בבית ואילו בעיות ברצוננו לפתור.

בחרו קבלן מנוסה ומומלץ

לכל דור ודור יש את היתרונות שלו וכשזה נוגע לעולם הבנייה ישנם כמה ייתרונות גדולים מאד בדור הנוכחי. זהו דור האינטרנט ובאפשרותנו לברר על אודות הקבלן בקלות רבה. כולנו מעוניינים לעבוד עם קבלן מומלץ / קבלן אמין ושמחתינו אפשר בלחיצת כפתור לקרוא את הביקורות שהתפרסמו על ידי לקוחות העבר של הקבלן וכך להתרשם בצורה ישירה ובלתי תלויה מן הניסיון והאיכות של הקבלן לקריאת ביקורות לחצו כאן

כיצד נאתר ניסיון רלוונטי?

לעיתים אנו עלולים לחשוב שנפלנו מהשמיים על הקבלן המושלם כיוון והוא וותיק ובעל ניסיון אך למעשה עולם הבנייה הוא גדול מאד ולא כל קבלן ביצע בעברו את כל סוגי העבודות ולכן מומלץ לוודא כי  לקבלן שלנו יש את הניסיון הרלוונטי במיוחד עבורנו למשל אם אנו מעוניינים להוציא מרפסת או לבצע עבודות גבס אומנותית ייתכן מאד כי הקבלן המומלץ שלנו לא ביצע עבודות מסוג זה בעברו אלא דווקא היה פעיל יותר בתחום הריצוף או שהוא מוכר בקרב לקוחותיו דווקא כקבלן ריצוף איכותי ומומלץ ולכן בשיחת הטלפון כדאי לברר  אם הקבלן ביצע עבודות מהסוג בו אנו מתעניינים בעברו 

הקפדה על יושר והגינות

האם אתם תכניסו כל אחד לבית? בוודאי שלא. ובמיוחד כאשר מדובר בקבלן שמתוקף עבודתו יהיה ימים רבים בבית שלנו מבוקר עד ערב ולכן חשוב להקפיד לעשות עסקים רק עם קבלנים ישירים ואמינים. דרך טובה לברר אם הקבלן שלנו היא איש ישר תהיה באמצעות התעניינות מנומסת האם השיפוץ כולל אחריות מלאה של 100% על פי רוב קבלנים שמוכנים לספק אחריות מלאה הינם קבלנים אמינים וישרים יותר מהרוב. (אם יכולים לקרוא כאן את כתבי אמנת השירות). 

טיפים לזיהוי קבלן אמין

כמו שאפשר להסיק זיהוי אמינות ויושרה אינם מדע מדוייק ובכל זאת ישנם כמה טיפים שיוכלו לשמש אתם בנושא

הטיפ הראשון: קראו ביקורות

הטיפ השני: התקשרו ובררו לגבי מדיניות האחריות של הקבלן

הטיפ השלישי: בקשו מהקבלן שיסביר לכם על מהלך השיפוץ ונסו לשים לב האם הקול שלו משדר לכם יציבות ובטחון

הטיפ הרביעי: סמכו על האינטואציות שלכם ובעת הפגישה נסו לבחון את שפת הגוף ובדקו האם הקבלן נינוח ומשרה עליכם בטחון

אז לסיכום:

כאשר אתם ניצבים קודם פרוייקט שיפוץ או בנייה ואתם מבררים לגבי איש מקצוע ישר ומומלץ באזור בבני ברק אנו ממליצים לכם לפנות אלינו וליהנות מיושרה, הגינות, שירות מקצועי, עמידה בלוח זמנים וכמובן 100% אחריות על העבודה!

ניתן ליצור איתנו קשר ע"י מגוון אפשרויות:

השארת פרטים
הודעת ווצאפ
התקשרו עכשיו
השארת פרטים
bottom of page