top of page
קבלן שיפוצים בחדרה

קבלן שיפוצים בחדרה

שיפוצניקים בחדרה

אנו מספקים את כל שירותי השיפוצים והבנייה. בין אם מדובר בעבודת גבס החלפת ריצוף או התקנת מערכת חימום תת רצפתית בגוש עציון (ובכלל, כל עבודות הגמר) אנו נעשה את העבודה עבורכם בשמחה ובמחירים הוגנים. אתם מוזמנים להתקשר עכשיו וקבל הצעת מחיר ויעוץ ללא עלות

השארת פרטים
הודעה בוואצטפ
התקשרו עכשיו

(10 מתוך 10)

כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב
כוכב

דירוג על פי מדד גוגל ישראל:

שיפוצניק בחדרה
 

אם אתם קוראים את המאמר הזה כנראה שאתם עובדים בפני שיפוץ הבית בחדרה. על כל פנים ישנם כמה דברים טיפים שחושב לדעת לפני שאתם מתחילים בהליך השיפוץ. ביכולתם של טיפים אלו לסייע לכם ולהקל עליכם את משך העבודה וכאבי ראש הקשורים בניהול לא נכון של התהליך.

 

ובכן,

יש כמה משימות שכדאי להשקיע בביצוען יותר מאשר נהוג כיום, החשובה שבהן היא משימת בחירת קבלן השיפוצים.


החשיבות שבבחירת קבלן מקצועי​

שפע הקבלנים אליו אנו חשופים כיום הודות לאינטרנט מבלבל ובעצם היכולת שלנו לעמוד על טיבם של הקבלנים רק מקריאת פסקאות קצרות באתרים כגון מדרג או המקצוענים וכ'ו מוגבלת מאד. דבר זה מוביל לא פעם לשכירת שירותים של בעלי מקצוע 'חאפרים' שמבצעים בעבורנו עבודות שיש צורך אחר כך לעבור עליהם שוב במקרה הטיוב ולתקן אותם בצורה יסודית במקרה הפחות טוב.

ולכן על אף הקלות והנגישות שיש לנו אל קבלנים הבדיקות אותן עלינו לעשות כיום הינם יסודיות ורבות יותר. (אלא אם כן קיבלנו המלצה חמה ממישהו שאנחנו סומכים עליו - שזה האידיאל)

מהם הדברים החשובים ביותר אותם עלינו לבדוק?

ישנם כמה פרמטרים מרכזיים שסומנו על ידינו לאורך הזמן כפרמטרים המובילים שמנבאים בסבירות גבוהה את שביעות הרצון של הלקוחות מן העבודה ואלו הן: וותק הקבלן, ניסיון והתמחות רלוונטית של הקבלן (למשל טיח), יושר והגינות.

כיצד לאתר קבלן מומלץ העונה לקריטריונים?

בשלב הראשון עלינו לשוחח עם הקבלן ולברר איתנו על הוותק שלו וניסיונו בעבודות כגון אלו בהן אנו מעוניינים.

עולם הבנייה הינו עולם מגוון מאד וייתכן כי על אף וותיקותו של הקבלן איתו אתם מדברים הוא אינו נגע באופן מקצועי בעבודה כשלכם ולכן חשוב לברר נושא זה מראש ובמידת הצורך אף לבקש תמונות לדוגמה (זהו הליך מקובל בענף ואין צורך להתבייש מלבקש תמונות) נוסף על כך חפשו את שם הקבלן בגוגל והיכנסו לדף הפייסבוק של חברת השיפוצים על מנת לקבל התרשמות מן הביקורות וחוות הדעת שקיבל הקבלן לאורך השנים.

יושר ויושרה

ביום יום אנו לא מכניסים כל 'טיפוס' לבית שלנו ואין שום סיבה שבעת שאנו משפצים נקל בכך ראש. בסופו של דבר הקבלן בו נבחר יקבל גישה לבית לנו וינכח שם במהלך שעות רבות ביום, בקרבת חפצים יקרי ערך, מפתחות, וייתכן שאף בבני משפחה ולכן חשוב מאד לוודא כי מדובר באיש ישר ומהוגן. 

כיצד נזהה אמינות והוגנות אצל הקבלן?

 

זה המקום לציין כי זיהוי תכונות כיושר , יושרה הגינות וכדומה אינן מדע מדויק. לרוב אנו שומעים כי כל אימת שקרתה תקלה עם הקבלן, בעלי הבית אומרים משפטים כגון "מהרגע הראשון הרגשתי ש.." או "כבר בשיחת טלפון משהו לא היה נראה לי.." ולכן אנו ממליצים תמיד לסמוך על תחושות הבטן ולברר ככל הניתן לפני השיפוץ על הקבלן עם לקוחות עבר שלו וכמובן להיות קשובים ל: שפת גוף, טון דיבור, ובעצם לכל דבר שיכול לתת לנו אינדיקציה ראשונית על טיבו של האדם .

אם ברצונכם ליצור קשר עם חברת שיפוצים מומלצת השאירו את פרטיכם למטה או התקשרו עכשיו!

זהו זה! אנו מקווים שהפקתם ערך מן המאמר

אם ברצונכם ליצור קשר עם חברת שיפוצים מומלצת השאירו את פרטיכם למטה או התקשרו עכשיו!

מאמר זה נכתב כשירות לציבור על ידי חברת השיפוצים שלנו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

שיפוצניק בחיפה

קבלן שיפוצים באשדוד

מרפסות מעוצבות

חימום תת רצפתי

באפשרותכם להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם

השארת פרטים
bottom of page