לקבלת הצעת מחיר או שיחת יעוץ

arrow&v
הודעה בוואצטפ.png
התקשרו עכשיו.png
  • Facebook
  • Instagram

כל הזכויות שמורות 2020

נבנה וקודם עם המון אהבה ע"י

יאיר גרופ גלובל

קבלן בנייה ושיפוצים בירושלים

אם אתם מחפשים קבלן בנייה או קבלן שיפוצים בירושלים אז הגעתם למקום הנכון!

השארת פרטים.png
הודעה בוואצטפ.png
התקשרו עכשיו.png

כבר מעל לעשור שאנו מבצעים למעשה את כל עבודות הבנייה והשיפוץ למגוון לקוחות ברחבי הארץ בצורה מקצועיות על ידי אנשי צוות מומחים המביאים אליכם סטנדרטים מובילים של איכות ללא פשרות יחד עם ניסיון רב וחומרים מעולים.

בואו ושפצו איתנו ב n&a building  ותיהנו גם משירות אדיב איכותי ויעיל. (אתם מוזמנים להתרשם מן הביקורות עלינו ברחבי הרשת) 

חוות דעת

יאשה מצקין

"ראש צוות שליווה (נתי) היה אדיב ומקצוען. מיד ביצירת הקשר הראשוני הרגשתי שאני בידיים טובות, החברה קבעה לי פגישה עם אדריכלית רצינית (על חשבונם) והשיפוץ ארך בסך הכל שבועיים (על אף שהיה מורכב מאד).
אני ממליץ מאד לכל מי שקורא את התגובה ומודה לחבר'ה המקצוענים (וההוגנים) הללו."

קבלן בירושלים

לפני שמתחילים לשפץ אנו מציעים לכם לקחת רגע לבחון מהם הדברים אותם אנו למעשה רוצים להשיג בשיפוץ?

האם אנו מעוניינים בשיפוץ כולל בבית או אולי רק בחידוש סלון, חידוש מטבח או חידוש חדר בודד? האם אחד היעדים שלנו הוא החלפת צנרת הבניין או דווקא תיקוני גבס התקנת פרופיל פעמון טיוח קיר וכדומה.. אחד הדברים החשוב ביותר שצריך לקחת בחשבון הוא הזמנת קבלן שיפוצים מומלץ או קבלן בנייה עם המלצות. חשוב מאד שהשיפוצניק אותנו ניקח יהיה שיפוצניק אמין ומומלץ כדי שאנו נסיים את העבודה מבסוטים ומחוייכים. אם אתם מחפשים שיפוצניק בירושלים אנו נשמח לשתף אתכם בכמה טיפים לפני שיפוץ.

לבחור קבלן מנוסה ומומלץ

הדבר הקריטי ביותר שעלינו לבצע לפני שאנו מתחילים את העבודה בפועל זה בראש ובראשונה לאתר איש מקצוע מנוסה ובעל וותק בכדי שנהנה מראש שקט במהלך העבודה ונרגיש ש"יש לנו על מי לסמוך". כמובן שניסיון לבד איננו מספיק ואנו ממליצים תמיד לקרוא ביקורות רלוונטיות! בכדי לוודא שלבעל המקצוע (במקרה של חידוש האמבטיה או כל מקרה אחר) יש את הניסיון הדרוש ספציפית עבורכם

כיצד נאתר ניסיון רלוונטי?

אם אנו מתקשרים לשיפוצניק באזור ירושלים בכדי להחליף בבית את הכיור או לבצע החלפת מקלחת באופן איכותי כדאי להתקשר לחברת הבנייה ולברר איתם ספציפית אם הם בצעו עבודות כאלה בעבר (ניתן לבקש גם תמונות) אם אתם מעוניינים דווקא לבצע תקרה אקוסטית על ידי קבלן מומלץ הרעיון נשאר דומה. בדקו שהקבלן מכיר כל מה שרלוונטי לעבודות תקרה אקוסטית מחירים וכ'ו כנ"ל לגבי שיפוץ מרפסת תלויה או  החלפת ריצוף כמובן.

הקפדה על יושר והגינות

ממליצים לכם לזכור כי לא מכניסים לבית שלנו כל אחד ובוודאי כאשר מדובר באנשי מקצוע שהולכים "לבלות"בבית שלנו זמן רב ולכן כדי לשוחח קודם עם הקבלן ולראות שנעים לנו איתו בפלאפון ואנו מקבלים עליו ראשם מבוסס שזהו איש מקצוע אמין והגון מעבר למקצועיות!!

טיפים לזיהוי קבלן אמין

אמינות והוגנות הם אינם מדע מדויק אבל ישנם כמה סימנים שיכולים לאשש לנו את העניין והם: גוון קול יציב בטוח ומשרה שלווה, המלצות וחוות דעת, שפת גוף רגועה ושלווה, והעובדה שהקבלן מבצע איתנו תיאום ציפיות מדויק קודם לכן - כמובן שכאשר מבוצע תיאום שכזה אז כמעט ודאי שהלקוח יהיה מרוצה

לסיכום:

אם אתם עומדים לבצע שיפוץ ומחפשים בעל מקצוע אמין באזור ירושלים אנו ממליצים לכם לפנות אלינו וליהנות מיושרה, הגינות, שירות מקצועי, עמידה בלוח זמנים וכמובן 100% אחריות על העבודה!

ניתן ליצור איתנו קשר ע"י מגוון אפשרויות:

השארת פרטים.png
הודעה בוואצטפ.png
התקשרו עכשיו.png