• admin

סטנדרטי השירות של קבלן שיפוצים

עודכן ב: 29 ספט 2020

שירות. מה עדיין לא נכתב על שירות? שהוא מעל הכל? שהוא הדבר החשוב ביותר? מתי שירות מתחיל ומתי הוא מסתיים?

נהוג לומר שהשירות מתחיל כבר מרגע שיחת הטלפון הראשונה, ובכן, תנו לנו לנפץ את המיתוס הזה, ולגלות לכם שהשירות אצלנו מתחיל בשלב הרבה יותר מוקדם. השירות מתחיל כשהלקוח החליט שברצונו לבצע עבודת שיפוצים (לדוגמה בניית תקרת גבס ).

כעת הוא מתחיל לחפש באופן אקטיבי את בעל המקצוע המוביל בתחום הגבס. כיוון שאנחנו אנשי מקצוע מומלצים ומובילים בתחום הבנייה דאגה ללקוח משמע לדאוג שהוא יהיה בידיים טובות במילים אחרות עלי לדאוג שהוא יהיה בידיים שלי.

ולכן שירות טוב זה לדעת לאתר את הלקוחות הפוטנציאלים בשלב מוקדם ולחסוך להם את ההתרוצצויות והנפילות. זה לא מהשפה ולחוץ. לקוח יודע מתי באמת אכפת לעסק ממנו ומתי העסק מנסה רק "לסגור עסקה", אם אתם רוצים להיות שיפוצניקים מומלצים אתם חייבים באמת להיות כאלה.

שירות טוב משמעו: הכל. כולל שהאתר יהיה נגיש ונוח. לדאוג למשל שניתן יהיה לעיין בתיק עבודות ושדרכי יצירת הקשר יהיו נוחות וקצרות ככל האפשר מתוך הבנה שזמנו של הלקוח הוא יקר וערכו וחשוב.

החכמה האמיתית היא להתייחס לכל לקוח פוטנציאלי כלקוח בפועל!

כך תהפכו מעוד סתם שיפוצניק לשיפוצניק מומלץ ושיפוצניק מוביל בתחום הבנייה והשיפוצים

החכמה האמיתית היא להסתכל על לקוח לא רק כמישהו שמספק לנו עבודה ואנו רוצים שיהיה מרוצה. החכמה היא גם להקשיב לכל מה שהלקוח אומר ולשים עצמינו בנעליו. עלינו להבין מה אנחנו היינו רוצים אם היינו במקומו.

לפני כשבועיים פנתה אלי לקוחה במייל וביקשה לשפץ את חדרי הבית ולבצע עבודת גבס מקצועית בבית שכוללת הסבה לבית חכם ועבודה מורכבת בחדר העבודה הכוללת שולחן מעוצב בגבס וחיפוי זכוכית ושמשולבות בו גם יכולות אלקטרוניות מסוימות .

כבר באינטראקציה הראשונית החליט ראש הצוות שקיבל את הפנייה לברר טיפה על הבית וביקש מהלקוחה תצלומים של החדר וכלל הבית. לפגישת הייעוץ החינמית הגיע איש המקצוע מוכן והציע ללקוחה להעביר את עבודת גבס

לצד המזרחי של החדר, לפרוץ פתח ולהרוויח חלון מעוצב עם נוף מהמם וזריחות מהפנטות משולחן העבודה! (יתרונות שיש רק בשומרון כנראה)

המחמאות שקיבלנו על הרעיונות והביצוע היו באמת מחממי לב וזוהי דוגמה פשוטה כיצד כאשר איש המקצוע אשר שם את עצמו בנעלי הלקוח הוא לפעמים יודע להציע את הדבר הנכון שהלקוח לא ציפה לו אבל בהחלט אימץ בשתי זרועות.

נקודה מרכזית בשירות הוא אדיבות.

כמו שאני אעדיף לשכור נכס מאדם נעים ונחמד כך גם לקוח מעדיף לשכור שירותים מאנשים אדיבים ונעימים. תהיו כאלה.

על יושרה אין מה להרחיב, עלינו להיות ישרים כפלס.

ישירות היא מרכיב חשוב מאד בכל התהליך. ישירות היא לדעת לציין למשל בעבודות עם כלים כבדים שלמשך X זמן לשכנים יהיה רעש משעה Y עד שעה Z

הישירות מונעת "הפתעות" ועוזרת למזמין השירות בהרבה פעמים (למשל לעדכן את השכנים מראש ולהימנע ממצב שיהיה חלילה במצב של אי נעימות)

אצלנו ב N&A השירות הוא ברמה אחרת לגמרי מכל מה שאתם מכירים! כמובן שאחריות 100% מגיעה עם כל עבודה ועבודה שעוברת תחת הידיים שלנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את הפתרונות הטובים ביותר !


30 צפיות0 תגובות