top of page
טקסטורה לבנה

שיפוץ הבית

המדריך השלם לשיפוץ הבית כולל עלות שיפוץ בית ומחשבון שיפוצים

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title

שיפוץ בית

בכל הנוגע לשיפוץ הבית שלכם יש כמה דברים עליהם כדאי לתת את הדעת מפני שבכוחם שבכוחם להפוך את כל התהליך הזה לפשוט וקל. בפסקאות הבאות ברצוננו לשתף אתכם במספר תובנות וטיפים שיעזרו לכם לצלוח את שיפוץ הבית באופן המיטבי ביותר תוך מזעור הפרעת תהליך הבנייה לאיכות החיים שלכם.

לפני שאתם קוראים את המאמר הנוכחי אנו מזמינים אתכם ללמוד על דרכים שבהן ניתן לאתר בעל מקצוע מומלץ שניתן לסמוך עליו בכתבה שפרסמנו: קבלן שיפוצים מומלץ

אז מתחילים!

שיפוץ בית ישן

ישראל ידועה כאחת השיאניות בכל הקשור לשיפוץ בתים בכלל ושיפוץ בתים ישנים בפרט. צפיפות האוכלוסין והפער המשמעותי בין מחירן של דירות באזורים מרכזיים לדירות באיזורי הפריפרייה גורם לאנשים רבים באזור המרכז למשל לרצות ולשדרג את המבנה הישן מתוך הבנה שמבנה משופץ באזור יקר אטרקטיבי בהרבה ממבנה חדש לחלוטין באזור יקר פחות.מן הסתם עלות שיפוץ בית ישן עלולה לעלות מעט יקר יותר מן עלות שיפוץ בית חדש וזאת מכיוון שבשיפוץ של בית ישן לא פעם נרצה להוסיף לפרויקט התקנה של תשתיות ניקוז, בית חכם או תקשורת - תשתיות שמגיעות כסטנדרט במבנים חדשים יותר. זה המקום לציין כי אנו שיפצנו לא מעט בתים ישנים ויש לנו מומחיות רבה בכל הנוגע לכך. אתם מוזמנים להתייעץ עמנו בכל שאלה שיש לכם בנושא באמצעות חיוג למספר 050-2267897 , על ידי שליחת הודעת וואצפ, או פשוט על ידי השארת פרטים בטופס יצירת הקשר שלנו

שיפוץ בית פרטי

בשונה משיפוץ דירה כאשר מדובר בשיפוץ בית פרטי על פי רוב הלקוחות מעוניינים לבצע עבודות נרחבות יותר הכוללת גם התייחסות לחלקים החיצוניים של הבית כגון חצר, גינה, עליית גג וכ׳ו. מניסיוננו, הסדר משחק תפקיד מרכזי בנושא ויש להשתדל שכלל הפרויקט ינוהל על ידי קבלן שיפוצים אחד או לחילופין לדאוג לתקשורת רציפה וטובה בין כלל בעלי המקצוע השונים שלכם וזאת על מנת שיעשו את העבודה בצורה יעילה שמצד אחד תתן את התוצאה הטובה בשטח ומצד שני תקל על ההתנהלות במהלך העבודה. אתן דוגמא קצרה: אם אנו מעוניינים שבעל מקצוע אחד יתקין לנו מזגן מרכזי בבית וימקם את המאייד בקיר העורפי של הבית ובמקביל אנו רוצים שהקבלן שלנו יצפה את המבנה באבן ירושלמית עלינו לדאוג שקודם המבנה יצופה ורק לאחר מכן יותקן המאייד - חוסר תקשורת עלול לגרום למצב בו מתקין המזגנים יתקין את המזגן מוקדם מהצפוי מה שיצריך מהקבלן פירוק של המזגן, ציפוי הקיר ושוב החזרת המזגן - פעולה מיותרת שאינה מומלצת כלל, כוללת סיכונים, ובאופן כללי מאריכה את משך בעבודה. זוהי רק דוגמא קטנה למצב בו חוסר תיאום עלול להוביל לכאבי ראש לא קטנים ועל כן נסו במידת האפשר לעבוד תמיד מול בעל מקצוע טוב שמרכז לכם את כלל העבודת תחת קורת גג אחת.

שיפוץ בית עלויות

עלויות של שיפוץ בית הינן קשות מאד לתמחור דרך דף אינטרנט כי בסופו של דבר לכל בית יש את המאפיינים שלו, ולכל לקוח יש בקשות מסוימות שצריך להיות מודעים אליהם מראש ובכוחן לייקר או להוזיל את עלות השיפוץ ולכן לא ניתן לתת עלויות שיפוץ מדויקות. מצד שני, אנו בנינו מחשבון שיפוץ בית שייתן לכם הצעת מחיר לשיפוץ בית אונליין. כמובן שההצעה האוטומטית הינה הצעה כללית לחלוטין ויש לקחת אותה ככזו שבסך הכל מספקת לנו טווח מחירים קלאסי לסוג העבודה המוזן. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת לשיפוץ בית באפשרותכם ליצור איתנו קשר במספר 050-2267897 , על ידי שליחת וואטצפ , או על די מילוי הפרטים שלכם בטופס יצירתה קשר שלנו.

שיפוץ בית קטן

הדבר החשוב יותר עליו יש לשים דגש בשיפוץ בית קטן הוא הפרקטיות. בבית קטן אין מרחבים רבים, ואין חדרים מיותרים וכזה יש להקפיד שהוא יהיה פרקטי ובנוי נכון כל שגודלו הקטן יקנה לו חינניות מצד אחד אך לא יפגע בנוחות מצד שני ואכן ישרת אתכם נאמנה. עם תכנונן גם דירה קטנטנה יכולה להיות פרקטית, מלאת מקומות אחסון, מרווחת ונוחה, זה הכל בתיכון ובביצוע. אנו מספקים ללקוחות שלנו יעוץ אדריכלי חינם כך שתוכלו להפיק את המירב מן הבית שלכם על ידי בניית תוכנית אדריכלית המתאימה במיוחד עבורכם.

מעונייניים לשפץ בית קטן? דברו איתנו.

תמונות מהעבודות האחרונות שלנו

bottom of page